Výsledky závodů 2007 - 2017

úspěšní účastníci z naší ZKO 

2017

Zručský pohár 2017 - 11.11.2017

KATEGORIE: ZZO

1. Eva Hajšmanová                                                                               Anne-Berry Awedante 
2. Milan Sak                                                                                           Picasso in Blue kníž.Sternenhocha 
4. Ivana Süssová                                                                                   Charisma Seahawk 
5. Pavel Písař                                                                                         Ulla Radinie 
6. Miroslav Tobiáš                                                                                 Ilza od Petynky 
7. Jiří Štorc                                                                                             Art  
8. Markéta Kottová                                                                               Centenario Bohemia Lischin 
9. Vladimíra Bártová                                                                             Caprice Pro-Nika 

KATEGORIE: ZZO 1

1. Eva Hajšmanová                                                                                Anttara Black Awedante  
2. Jaroslav Bárta                                                                                    Axa Pilsbox  
3. Radovan Süss                                                                                     Bustter Awedante  
7. Pavel Hochman                                                                                  Livie od Ivetky Vel-Om  

KATEGORIE: IPO 1

1. Libuše Pucholtová                                                                              Beauty Eso Bohemia 

KATEGORIE: Všestranný obranář

2. Miroslav Blecha                                                                                   Cony Foxy Queen  
4. Vladimíra Bártová                                                                                Caprice Pro-Nika  

KATEGORIE: Přivolání na čas

3. Libuše Pucholtová                                                                               Beauty                                                9:72
4. Pavel Hochman                                                                                    Livie                                                  10:09
6. Jaroslav Bárta                                                                                       Axa                                                   10:43
8. Markéta Kottová                                                                                   Centenario                                       10:69
10. Eva Hajšmanová                                                                                Anne-Berry                                        11:52
11. Radovan                                                                                              Süss Bustter                                     11:59
12. Pavel Písař                                                                                          Ulla                                                    12:25
13. Ivana Süssová                                                                                    Charisma                                          12:63
15. Jiří Štorc                                                                                              Art                                                      13:94
16. Vladimíra Bártová                                                                              Caprice                                              15:60
18. Miroslav Tobiáš                                                                                  Elsa                                                    19:00

10. - 11. 6.2017 - Horácký závod boxerů

ZM 2.místo Ing.Jaroslav Bárta                                                                Axa Pilsbox



2016

Závod Zručský pohár 2016 - 12.11.2016

KATEGORIE: ZZO

1. Vladimíra Bártová                                                                                   Caprice Pro-Nika 
4. Jaroslav Bárta                                                                                         Axa Pilsbox 
5. Pavel Hochman                                                                                      Livie od Ivetky Vel-Om 

KATEGORIE: ZZO

1. Eva Hajšmanová                                                                                     Anne-Berry Awedante  
2. Milan Sak                                                                                                 Picasso in Blue knížete Sternenhocha  
4. Ivana Süssová                                                                                         Charisma Seahawk  
5. Pavel Písař                                                                                               Ulla Radinie  
6. Miroslav Tobiáš                                                                                       Elsa od Petynky  
7. Jiří Štorc                                                                                                   Art  
8. Markéta Kottová                                                                                     Centenario Bohemia Lischin  
9. Vladimíra Bártová                                                                                   Caprice Pro-Nika  

KATEGORIE: ZVV 1

2. Miroslav Blecha                                                                                       Cony Foxy Queen  

KATEGORIE: IPO 1

4. Libuše Pucholtová                                                                                   Beauty Eso Bohemia 

KATEGORIE: Všestranný obranář

1. Miroslav Blecha                                                                                       Cony Foxy Queen 

KATEGORIE: Přivolání na čas

5. Jaroslav Bárta                                                                                         Axa                                                     10:16
6. Libuše Pucholtová                                                                                  Beauty                                                10:19
10. Vladimíra Bártová                                                                                 Caprice                                              10:97
12. Eva Hajšmanová                                                                                   Anttara                                               11:68
13. Radovan Süss                                                                                        Bustter                                              11:90
14. Ivana Landovská                                                                                   Haggis                                               13:78

3. 9.2016 - Speciální závod kníračů

FPr 1 3.místo Miroslava Hochová                                                              Drakonie Fantom Chlumu

FPr 1 4.místo Miroslava Hochová                                                              Dragon Fantom Chlumu


11. - 12. 6.2016 - Horácký závod boxerů

ZZO 1.místo Ing.Jaroslav Bárta                                                                  Axa Pilsbox

7. 5.2016 - Pohár osvobození Čechurov

ZZO 1 2.místo Václav Götz                                                                       Ashton z Paleolitu

Trojpohár /Křimice, Touškov, Přeštice /
ZZO 1 celkově 1.místo Václav Götz                                                         Ashton z Paleolitu


2015

Závod Zručský pohár 2015 - 14.11.2015

KATEGORIE: ZZO

3. Pavla Richterová                                                                                   Tonny  
4. Eva                                                                                                           Rony  
5. Simona Martínková                                                                               Toby  

KATEGORIE: UPr 1

1. Václav Götz                                                                                           Aston z Paleolitu  
2. Milan Sak                                                                                               Picasso in Blue kníž.Sternenhocha  
3. Eva Hajšmanová                                                                                   Anttara Black Awedante  

KATEGORIE: ZM

3. Libuše Pucholtová                                                                                 Beauty Eso Bohemia  
5. Eva Hajšmanová                                                                                    Cailin Sun Kesidy  

KATEGORIE: ZVV1+ IPO1

6. Lenka Krystiánova                                                                                  Arven Cane Silesia  
9. Jiří Lavička Bax z Milínova Zruč

KATEGORIE: Všestranný obranář

1. Miroslav Blecha                                                                                      Ailen z Manetínské ulice  
3. Miroslav Blecha                                                                                      Cony Foxy Queen   

2014

Závod Zručský pohár 2014 - 15.11.2014

KATEGORIE: ZZO

3. Jaroslav Klečka                                                                                     Camus  
4. Václav Götz                                                                                            Aston  
6. Milan Sak                                                                                                Casy  
8. Adéla Cibulková                                                                                     Bella  
9. Jiřina Divišová                                                                                       Elefant Elbrus Blue Heeler  
11. Helena Kecová                                                                                    Alma  
12. Jitka Tumová                                                                                      Bára Impaku  
15. Eva Bultasová                                                                                     Rony  
16. Simona Martínková                                                                           Toby  

KATEGORIE: UPr 1

1. Alice Bóriková                                                                                        Tracy  
2. Libuše Pucholtová                                                                                 Beauty Eso Bohemia  
3. Eva Hajšmanová                                                                                    Cailin Sun Kesidy  
4. Alena Fišerová                                                                                        Tim  

KATEGORIE: ZM

1. Miroslav Blecha                                                                                      Alien z Manětínské ulice  

KATEGORIE: ZVV 1

1. Miroslav Blecha                                                                                      Cony Foxy Queen  

KATEGORIE: Všestranný obranář

1. Miroslav Blecha                                                                                      Cony Foxy Queen  
2. Miroslav Blecha                                                                                      Alien z Manětínské ulice  

22.11.2014 - O plzeňský korbel

ZPU 1 2.místo Alice Bóriková                                                                   Tracy

Trojpohár /Křimice, Touškov, Přeštice /

ZVV 1 2.místo Ivana Landovská                                                               Artush Deny Dog

ZVV 1 6.místo Ivana Landovská                                                               Artush Deny Dog                        

2013

Závod Zručský pohár 2013 - 16.11.2013

KATEGORIE: ZZO

2. Václav Götz                                                                                            Aston  
4. Alice Bóriková                                                                                        Tracy  
5. Milan Sak                                                                                                Casy  
9. Helena Kecová                                                                                       Alma  
10. Šárka Zamazalová                                                                              Chico  
12. Helena Zamazalová                                                                            Dynamit  
15. Alena Fišerová                                                                                     Tim  

KATEGORIE: ZVV 1

2. Ivana Landovská                                                                                    Artush Deny Dog  

KATEGORIE: Víceboj

1. Alice Bóriková                                                                                        Tracy  
3. Alena Fišerová                                                                                        Tim  
7. Ivana Landovská                                                                                    Artush Deny Dog  
9. Helena Kecová                                                                                       Alma  
11. Helena Zamazalová                                                                            Dynamit  

KATEGORIE: Všestranný obranář

1. Miroslav Blecha                                                                                     Cony Foxy Queen  
3. Vojtěch Pajgr                                                                                          Chatt ze Svobodného dvora  
6. Václav Pešek                                                                                          Tara z Křemeláku  

8. - 9. 6.2013 - Horácký závod boxerů

ZM 1.místo Ing.Jaroslav Bárta                                                                 Barborka z Červeného Hrádku

ZVV 2 2.místo Ivana Landovská                                                              Artush Deny Dog

ZVV 2 5.místo Vladimíra Bártová                                                            Borůvka z Červeného Hrádku 

2012

Závod Zručský pohár 2012 - 10.11.2012

KATEGORIE: ZZO

2. Alice Bóriková                                                                                          Tracy 
4.                                                                                                                     Alby  

KATEGORIE: ZM

1. Petra Plačková                                                                                          Xanto z Agiru 
2. Eva Hajšmanová                                                                                       Cailin Sun Kesidy 

KATEGORIE: ZVV 1

4. Miroslav Blecha                                                                                        Cony Foxy Queen 

KATEGORIE: IPO 3

1. Eva Šnajdrová                                                                                           Fanka Ajaxova Uranie  

KATEGORIE: Všestranný obranář

5. Vojtěch Pajgr                                                                                           Chatt ze Svobodného dvora  
6. Miroslav Blecha                                                                                      Cony Foxy Queen  

8. - 9. 6.2012 - Horácký závod boxerů

ZVV 1 1.místo Ivana Landovská                                                                 Artush Deny Dog

ZVV 2 1.místo Ing.Jaroslav Bárta                                                              Barborka z Červeného Hrádku

ZVV 2 4.místo Vladimíra Bártová                                                              Borůvka z Červeného Hrádku 

2011

Závod O pohár B.H.K.V 2011 - 17.11.2011

KATEGORIE: ZZO

1. Petra Plačková                                                                                          Xanto z Agiru 
2. Eva Hajšmanová                                                                                       Cailin Sun Kesidy 
3. Eva Šnajdrová                                                                                            Egida Jumper 
5. Zdeňka Štruncová                                                                                     Forest Queen 
6. Alta Gracia                                                                                                  Carboneum 
8.                                                                                                                       Ax Rakovecká Niva 

KATEGORIE: ZM

1. Jiří Lavička                                                                                                  Bax z Milínova 
2. Miroslav Blecha                                                                                         Cony Foxy Queen 

KATEGORIE: IPO 1

3. Eva Šnajdrová                                                                                             Fanka Ajaxova Uranie  

KATEGORIE: IPO 3

3. Naďa Sloupová                                                                                           Madla Anrebri  

KATEGORIE: Všestranný obranář

1. Václav Košař                                                                                                Urs de Alphavile Bohemia
2. Vojtěch Pajgr                                                                                               Chatt ze Svobodného dvora  
3. Miroslav Blecha                                                                                           Cony Foxy Queen  

27.9.2011 - Stříbrný obojek

IPO 1 3.místo Ing.Jaroslav Bárta                                                                   Barborka z Červeného Hrádku

IPO 1 4.místo Vladimíra Bártová                                                                    Borůvka z Červeného Hrádku

5. 7.2011 - O Chodský koláč

ZPU 2 1.místo Ing.Jaroslav Bárta                                                                  Barborka z Červeného Hrádku

ZPU 2 3.místo Vladimíra Bártová                                                                   Borůvka z Červeného Hrádku

2010

Závod O pohár B.H.K.V 2010 - 3.11.2010

KATEGORIE: ZZO

2. Eva Hajšmanová                                                                                            Cailin Sun Kesidy 
3. Miroslav Blecha                                                                                             Cony Foxy Queen 

KATEGORIE: ZVV 1

5. Jaroslav Bárta                                                                                                Barborka z Červeného Hrádku 
8. Vladimíra Bártová                                                                                          Borůvka z Červeného Hrádku 

KATEGORIE: Všestranný obranář

2. Vojtěch Pajgr                                                                                                  Chatt ze Svobodného dvora 
4. Václav Pešek                                                                                                  Tara z Křemeláku 

17. 11.2010 - O Kozinův čakan

ZVV 1 2.místo Ing.Jaroslav Bárta + Barborka z Červeného Hrádku

ZVV 1 4.místo Vladimíra Bártová + Borůvka z Červeného Hrádku

2. 10.2010 - Závod boxerů

ZM /veteráni / 1.místo Ing.Jaroslav Bárta + Afrodita z Červeného Hrádku

ZM 2.místo Alfík z Černické stráně

ZVV 1 2.místo Vladimíra Bártová + Borůvka z Červeného Hrádku

ZVV 1 6.místo Beky od Myší hory 

 IPO 2 2.místo Agir Xebor Czech

27.9.2010 - Stříbrný obojek

IPO V 1.místo Vladimíra Bártová + Borůvka z Červeného Hrádku

IPO V 2.místo Ing.Jaroslav Bárta + Barborka z Červeného Hrádku

27. 06.2010 - O Chodský čakan

ZPU 1 2.místo Ing.Jaroslav Bárta + Barborka z Červeného Hrádku

ZPU 2 4.místo Ing.Jaroslav Bárta + Afrodita z Červeného Hrádku

ZPU 2 5.místo Vladimíra Bártová + Borůvka z Červeného Hrádku

11. - 12. 6.2010 - Horácký závod boxerů

ZZO 2.místo Ing.Jaroslav Bárta + Afrodita z Červeného Hrádku

ZVV 1 2.místo Ivana Landovská + Artush Deny Dog

ZVV 1 4.místo + Dorka z Červeného Hrádku

ZVV 2 1.místo Ing.Jaroslav Bárta + Barborka z Červeného Hrádku

ZVV 2 2.místo Vladimíra Bártová + Borůvka z Červeného Hrádku

2008

Závod O POHÁR HAPPY DOG Zruč - 25. října 2008

Kategorie ZM

1. Marcel Mareček+Cora Aykmar - ZKO Dobříš (P 47, O 50)

2. Jiří Holec+Dany - ZKO Rožmitál pod Třemšínem (P 47, O 43)

3. Renata Neumannová+Cerry z Lomeckého podlesí - ZKO Ž. Ruda (P 47, O 42)

4. Kristýna Bartošová+Abina Z přepychu - ZKO Lány (P 46, O 34)

5. Lucie Kučerová+Agon - ZKO Libušín (P 34, O 45)

6. Marcel Mareček+Best - ZKO Dobříš (P 31, O 41)

7. Jan Skokan+Basco Bonnapo - ZKO Nové Strašecí (P 30, O 39)

8. Veronika Heckrová+Penny Ze Zlaťáku - ZKO Libušín (P 20, O 39)

9. Kristýna Bastlová+Laura - ZKO Zruč (P 49, O disk.)

10. Andrea Vydrová+Dina Lenka Moravia - ZKO Tři sekery (P 39, O disk.)

Kategorie ZZO

1. Eva Čobirková+Darcy - ZKO Libušín (P 57, Sp. cviky PV)

2. Vlasta Rychtrová+Emir Remmah Moravia - ZKO Lány (P 55, Sp. cviky PV)

3. Monika Permanová+Filip - ZKO Libušín (P 60, Sp. cviky P)

4. Andrea Šrajerová+Bobo - ZKO Praha 6 Břevnov (P 56, Sp. cviky P)

5. Veronika Heckrová+Shinny Sally z Jeřeně - ZKO Libušín (P 38, Sp.cviky N)

Kategorie ZVV 1

1. Pavel Hrubý+Bryky - ZKO Pchery (P 93, O 95)

2. Renata Machová+Frederica Anrebri - ZKO Zruč (P 97, O 91)

3. Irena Pešková+Brenda Z kraje husitů - ZKO Křimice (P 96, O 87)

4. Jindřich Fojtík+Agir Xebor Czech - ZKO Zruč (P 91, O 91)

5. Zdeněk Vydra+Bona Ze Svobodného dvora - ZKO Tři sekery (P 91, O 86)

6. Markéta Pribelská+Agbar Brutanik - ZKO Rožmitál (P 92, O 77)

7. Renata Neumannová+Blue Bohemia Labin - ZKO Železná Ruda (P 89, O 73)

8. Josef Kuda+Willy z Podradbuzí - ZKO Zruč (P 87, O 65)

Kategorie ZVV 3

1. Vlasta Rychtrová+Enzo z Lounského chovu - ZKO Lány (P 80, O 85)

2. Soňa Nováková+Hannah Rivie - ZKO Sezimovo Ústí (P 72, O 68)

3. Lenka Novotná+Gerro Leryka - ZKO Rožmitál (P 94, O disk.)

4. Zdeněk Vydra+Honza z Berounské bašty - ZKO Tři sekery (P 78, O disk.)

5. Roman Šmatlák+Arés Bílý trpaslík - ZKO Rožmitál (P disk., O disk.)

6. Renata Machová+Doksy Bady Ron - ZKO Zruč (P odst., O disk.)

Kategorie IPO 3

1. Daniel Fojtík+Arthur Foxy Queen - ZKO Zruč (P 92, O 86)

2. Zdeněk Babor+Cita Bornek - ZKO Zdice (P 98, O 60)

3. Soňa Nováková+Iwe Anrebri - ZKO Sezimovo Ústí (P 86, O 68)

Kategorie VŠESTRANNÝ OBRANÁŘ

1. Václav Košař+Urs de Alphaville Bohemia - Policie ČR (195 b.)

2. Petra Piskáčková+Roxy Malidaj - ZKO Starý Plzenec (191 b.)

3. Vlasta Rychtrová+Enzo z Lounského chovu - ZKO Tři sekery (169 b.)

4. Zdeněk Vydra+Bona Ze Svobodného dvora - ZKO Tři sekery (153 b.)

5. Zdeněk Vydra+Honza z Berounské bašty - ZKO Tři sekery (144 b.)

6. Zdeněk Babor+Jolly - ZKO Zdice (60 b.)