Výsledky zkoušek v letech 2007 - 2017

úspěšní absolventi z naší ZKO 

2017

28. říjen ( Líně )

OBZ Eva Hajšmanová                                               Anttara Black Awedante

22. říjen ( ZKO Zruč )
BH Martin Považan                                                  Einstein Taien

BH Daniel Fojtíkn                                                      Antton Doruscanis
ZZO Dagmar Šturcová                                            Onyx od Ivetky Vel-Om

ZZO 1 Pavel Hochman                                           Livie od Ivetky Vel-Om

FPr 1 Helena Moulisová                                         Cashira Xebor Czech

StPr 3 Eva Hajšmanová                                          Cailin Sun Kesidy
IPO 2 Libuše Pucholtová                                        Beauty Eso Bohemia 

15. říjen ( ZKO Zruč )
ZZO Martin Považan                                              Einstein Taien
ZZO 1 Jaroslav Bárta                                             Axa Pilsbox
ZZO 1 Vladimíra Bártová                                      Caprice Pro-Nika
UPr 3 Eva Hajšmanová                                         Anttara Black Awedante

17. září ( ZKO Zruč )
ZOP Miroslav Tobiáš                                             Elsa od Petynky
ZOP Lenka Rozumová                                          Betty Sarasany
ZOP Ivana Süssová                                               Charisma Seahawk
ZOP Eva Hajšmanová                                          Anne-Berry Awedante
ZPU-1 Ivana Landovská                                      Haggis Canis Ludens
ZPU-2 František Kasl                                           BillyRoy Awedante

4. srpen ( Most )

RH-FL A Alice Bóriková                                       Tracy

12. červenec ( Podhradí nad Dyjí )

ZM František Kasl                                                BillyRoy Awedante

14. květen ( Lužany u Jičína )
ZOP Alice Bóriková                                               Tracy

6. květen ( ZKO Zruč )
ZOP Petr Hyndrák                                                  Carson NA3
ZOP Miroslava Hochová                                       Anthony Fantom Chlumu CS
ZOP Ivana Landovská                                           Haggis Canis Ludens
ZPU 1 František Kasl                                             BillyRoy Awedante
ZPU 1 Radovan Süss                                             Bustter Awedante

2. duben ( ZKO Zruč )
BH Miroslava Hochová                                          Emann od Policie Č
ZZO 1 Radovan Süss                                             Bustter Awedante
FPr 3 Eva Hajšmanová                                          Anttara Black Awedante

8. duben ( ZKO Zruč )
ZZO Jaroslav Kouba                                              Ares Ernstalidaj
BH František Kasl                                                   BillyRoy Awedante
FPr 2 Eva Hajšmanová                                          Anttara Black Awedante
StPr 2 Eva Hajšmanová                                        Cailin Sun Kesidy

2. leden ( Železná Ruda )
RH-LE  Alice Bóriková                                            Tracy

2016

30. říjen ( ZKO Zruč )
ZZO Radovan Süss                                                    Buster Awedante
ZZO Kasl František                                                    BillyRoy Awedante

BH Vladimíra Bártová                                               Caprice Pro-Nika
BH Ing. Jaroslav Bárta                                             Axa Pilsbox
FPr 2 Miroslava Hochová                                        Dragon Fantom Chlumu
ZVV 1 Lukáš Polanecký                                          Jesse Daniel Bohemia

24. říjen ( Rokycany )
Canisterapeutická zkouška Eva Hajšmanová     Anttara Black Awedante

Canisterapeutická zkouška Eva Hajšmanová     Cailin Sun Kesidy

16. říjen ( ZKO Zruč )
BH Radovan Süss                                                       Buster Awedante
ZZO Vladimíra Bártová                                              Caprice Pro-Nika
ZZO Ing. Jaroslav Bárta                                            Axa Pilsbox
ZPS 1 Eva Hajšmanová                                            Anttara Black Awedante
STPr 1 Eva Hajšmanová                                           Cailin Sun Kesidy

25. září ( ZKO Zruč )
ZOP Radovan Süss                                                      Buster Awedante
ZOP František Kasl                                                      BillyRoy Awedante
ZOP Adéla Cibulková Levorová                                 Dieego Timo od Valinky
ZOP Vladimíra Bártová                                               Caprice Pro-Nika
ZPU 1 Ing. Jaroslav Bárta                                         Axa Pilsbox
ZPU - S Eva Hajšmanová                                          Anttara Black Awedante

3. září ( Zbraslav u Brna )

FPr 1 Miroslava Hochová                                          Drakonie Fantom Chlumu

FPr 1 Miroslava Hochová                                          Dragon Fantom Chlumu

19. srpen ( ZKO Dobřany )

BH Miroslava Hochová                                              Drakonie Fantom Chlumu

6. srpen ( Most )
ZZZ Ing. Jaroslav Bárta                                              Axa Pilsbox

13. červenec ( Podhradí nad Dyjí )
UPr 2 Eva Hajšmanová                                              Anttara Black Awedante

3. červenec ( Toužim )
ZM Miroslava Hochová                                             Diego Fantom Chlumu

24. duben ( ZKO Zruč )
BH Miroslava Hochová                                               Dragon Fantom Chlumu
BH Miroslava Hochová                                               Diego Fantom Chlumu
BH Mgr. Helena Moulisová                                        Cashira Xebor Czech
FPr 1 Eva Hajšmanová                                              Anttara Black Awedante
IPO 1 Rudolf Würtherle                                              Xeno z Folinku

16. duben ( ZKO Zruč )
ZOP Ing. Jaroslav Bárta                                              Axa Pilsbox
ZOP Václav Götz                                                          Ashton z Paleolitu
ZOP Jiřina Divišová                                                     Elefant Elbrus Blueheeler
ZPU-1 Milan Sak                                                         Picasso in blue knížete Sternenhocha
ZPU-1 Eva Hajšmanová                                             Anttara Black Awedante

3. duben ( Valcha )
ZZZ Eva Hajšmanová                                                 Anttara Black Awedante

2015

18. října ( ZKO Zruč )
ZZO 1 Eva Hajšmanová                                               Cailin Sun Kesidy
ZZO 1 Libor Ernst                                                         Ali Podman
BH Zdenka Štruncová                                                  Ie Isis Mighty´s Spring Meadow
FPr 1 Václav Götz                                                         Ashton z Paleolitu
SPr 2 Miroslav Blecha                                                  Alien z Manětínské ulice

10. října ( ZKO Beroun )
ZOP Eva Hajšmanová                                                  Anttara Black Awedante
ZOP Libor Ernst                                                            Ali Podman

3. října ( ZKO Zruč )
ZZO 1 Eva Hajšmanová                                               Anttara Black Awedante
ZZO 1 Václav Götz                                                       Ashton z Paleolitu
ZZO 1 Jiřina Divišová                                                  Elefant Elbrus Blue Heeler
ZZO 1 Milan Sak                                                           Picasso in blue knížete Sternenhocha
SPr 1 Miroslav Blecha                                                 Alien z Manětínské ulice

18. července ( ZKO Dobřany )

vytrvalostní zkouška Jaroslav Bárta                          Axa Pilsbox
vytrvalostní zkouška Vladimíra Bártová                    Caprice Pro-Nika

15. července ( Podhradí nad Dyjí )

UPr 1 Eva Hajšmanová                                                 Anttara Black Awedante
FH 1 Eva Hajšmanová                                                  Cailin Sun Kesidy

18. dubna ( ZKO Zruč )

BH Eva Hajšmanová                                                    Anttara Black Awedante
BH Václav Götz                                                             Ashton z Paleolitu
BH Libor Ernst                                                               Ali Podman
BH Pavla Richterová                                                    Tonny
BH Miroslav Blecha                                                      Alien z Manětínské ulice
UPr 2 Alice Bóriková                                                    Tracy
IPO 1 Jiří Lavička                                                          Bax z Milínova

5. dubna ( ZKO Zruč )

ZZO Zdeňka Štruncová                                                 IE ISIS Mighty´s Spring Meadow
ZZO Eva Hajšmanová                                                   Anttara Black Awedante
ZZO Adéla Cibulková Levorová                                   Bella od Valinky
ZZO Libor Ernst                                                             Ali Podman
ZZO Jitka Tumová                                                        Bára Impaku
ZZO Jaroslav Klečka                                                    Camus
ZMP 1 Václav Götz                                                       Ashton z Paleolitu
ZVV 1 Rudolf Würtherle                                               Xeno z Folinku

29. března ( Plzeň )

ZTV 1 Alice Bóriková                                                      Tracy

2014

22. listopad ( ZKO Tlučná )
BH Rudolf Würtherle                                                  Xeno z Folynku

9. listopadu ( Karlovy Vary )
RH-TE Alice Bóriková                                                Tracy
RH-TE Eva Hajšmanová                                            Cailin Sun Kesidy

18. října ( ZKO Zruč )
BH Libuše Pucholtová                                                Beauty Eso Bohemia
BH Jaroslav Klečka                                                    Camus
IPO 1 Miroslava Hochová                                         Adeline od Dyleňské hory
UPr 3 Eva Hajšmanová                                             Cailin Sun Kesidy
FPr 3 Lenka Krystiánová                                           Arwen Cane Silesia

5. října ( ZKO Blovice )
SPr 1 Miroslava Hochová                                         Adeline od Dyleňské hory

4. října ( ZKO Blovice )
ZVV 1 Miroslava Hochová                                       Adeline od Dyleňské hory

24. července ( ZKO Starý Plzenec )
UPr 2 Alena Fišerová                                                Tim

16. července ( Podhradí nad Dyjí )
UPr 2 Eva Hajšmanová                                             Cailin Sun Kesidy

21. června ( ZKO Dobřany )
ZVV 3 Jiří Lavička                                                     Bax z Milínova

20. dubna ( ZKO Zruč )
ZMMP Václav Gotz                                                  Ashton z Paleolitu
ZM Miroslav Blecha                                                 Alien z Manětínské ulice
ZPS1 Eva Hajšmanová                                            Cailin Sun Kesidy

2013

17.listopadu ( ZKO Hostomice )

IPO 3 Petra Plačková                                               Xanto z Agíru Bohemia

19. října ( ZKO Zruč )
BH Jiřina Divišová                                                    Elefant Elbrus Blue Heeler
BH Jana Češková                                                     Cherry
UPr 1 Alena Fišerová                                               Tim
FPr 2 Lenka Krystiánová                                         Arwen Cane Silesia
FPr 3 Helena Moulisová                                          Bony Xebor Czech
IPO 2 Petra Plačková                                               Xanto z Agíru Bohemia

3. srpna ( Most )
ZZZ Eva Hajšmanová                                              Cailin Sun Kesidy

11. května ( Podhradí nad Dyjí )
FPr 3 Eva Hajšmanová                                           Cailin Sun Kesidy

11. května ( ZKO Hrádek u Rokycan )
ZVV 2 Jiří Lavička                                                   Bax z Milínova

20. dubna ( ZKO Zruč )
BH Alena Fišerová                                                   Tim
BH Pavel Schröpfer                                                 Avril Krásnoočko
BH Lenka Krystiánová                                            Arwen Cane Silesia
UPr 1 Alice Bóriková                                               Tracy

14. dubna ( ZKO Zruč )

ZZO Jiřina Divišová                                                 Elefant Elbrus Blue Heeler
ZZO Miroslav Blecha                                              Alien z Manětínské ulice
ZZO Kateřina Nižňanová                                       Akim
ZPO1 Ivana Landovská                                         Artush Deny Dog

2012

21. října ( ZKO Zruč )

IPO 3 Eva Šnajdrová                                               Fanka Ajaxova Uranie

UPr 1 Eva Hajšmanová                                          Cailin Sun Kesidy

SPr 1 Ivana Landovská                                          Artush Deny Dog

IPO 1 Petra Plačková                                             Xanto z Agiru Bohemia

BH Petr Pavel                                                         Charles

14. října ( ZKO Zruč )

ZZO Alice Bóriková                                                Tracy

ZPS 1 Ivana Landovská                                        Artush Deny Dog

ZPO 1 Miroslav Blecha                                          Cony Foxy Queen

15. srpna ( ZKO Tyra )

IPO-VO Eva Hajšmanová                                      Cailin Sun Kesidy

4.srpna ( Most )

ZTV 1 Vladimíra Bártová                                     Borůvka z Červeného Hrádku

2.- 3. června ( ZKO Meziříčko )

ZVV 2 Jaroslav Bárta                                          Barborka z Červeného Hrádku

20. května ( ZKO Klabava )

ZVV 1 Petra Plačková                                         Xanto z Agiru Bohemia

20. května ( ZKO Hrádek )

IPO1 Helena Moulisová                                      Bony Xebor Czech

28. dubna ( ZKO Rakovník )

BH Helena Moulisová                                        Bony Xebor Czech

22. dubna ( ZKO Zruč )

IPO 2 Eva Šnajdrová                                          Fanka Ajaxova Uranie

FPr 2 Eva Hajšmanová                                      Cailin Sun Kesidy

BH Alice Pašková                                               Tracy

BH Jiří Lavička                                                    Bax z Milínova

BH Olga Jandová                                               Dorka z Červeného Hrádku

BH Jaroslav Bárta                                             Barborka z Červeného Hrádku

BH Ivana Landovská                                         Artush Deny Dog

15. dubna ( ZKO Zruč )

ZZO Michaela Rozumová                                 Abby

ZM Eva Hajšmanová                                         Cailin Sun Kesidy

ZM Hana Maňasová                                          Shir Anrebri

25. března ( ZKO Světec )

BH Eva Šnajdrová                                              Fanka Ajaxova Uranie

BH Petra Plačková                                             Xanto z Agiru

2011

12. listopadu (Hrádek u Rokycan)

ZVV 1 Helena Moulisová                                    Bony Xebor Czech

6. listopadu (Plzeň - Doubravka)

FPr 2 Helena Moulisová                                     Bony Xebor Czech

16. října (Zruč)

IPO 1 Eva Šnajdrová                                           Fanka Ajaxova Uranie

FPr 1 Eva Hajšmanová                                       Cailin Sun Kesidy

FPr 1 Hana Maňasová                                        Shir Anrebri

FPr 1 Lenka Krystiánová                                    Arwen Cane Silesia

FPr 3 Olga Jandová                                            Dorka z Červeného Hrádku

FPr 3 Ivana Landovská                                      Artush Deny Dog

28. září (Horní Bříza)

IPO 2 Naďa Sloupová                                       Caro Dacheri

FPr 1 Hana Kremlová                                        Gentleman Gill Alary Aslar

24. září (Nová Živohošť)

ZPU 1 Eva Hajšmanová                                    Cailin Sun Kesidy

26. srpna (Dobřany)

BH Hana Kremlová                                           Gentleman Gill Alary Aslar

9. července (Železná Ruda)

ZPU 2 Jaroslav Bárta                                       Barborka z Červeného Hrádku

ZOP Hana Kremlová                                         Gentleman Gill Alary Aslar

11. - 12. června ( Meziříčko)

ZVV 1 Olga Jandová                                          Dorka z Červeného Hrádku

26. dubna (Horní Bříza)

IPO 1 Naďa Sloupová                                         Caro Dacheri

24. dubna (Zruč)

ZZO Hana Kremlová                                           Gentleman Gill Alary Aslar

ZZO Jitka Kalinová                                              Charón Sun Kesid

ZM Jitka Kozáková                                             Bára Xebor Czech

ZM Eva Šnajdrová                                               Fanka Ajaxova Uranie

ZVV1 Rudolf Würtherle                                      Sony z Folinku

16. dubna (Zruč)

BH Zdeňka Štruncová                                        Forest Queen

BH Eva Hajšmanová                                           Cailin Sun Kesidy

FPr 1 Miroslav Blecha                                        Cony Foxy Queen

FPr 2 Ivana Landovská                                      Artush Deny Dog

FPr 2 Olga Jandová                                           Dorka z Červeného Hrádku

FPr 2 Štefan Horanský                                      Nelli Angel Navajo

9. dubna (Karlštejn)

ZOP Eva Hajšmanová                                       Cailin Sun Kesidy

28. ledna (Špičák)

RH-LA Jaroslav Bárta                                       Barborka z Červeného Hrádku

RH-LA Vladimíra Bártová                                 Borůvka z Červeného Hrádku

2010

13. listopadu (Hrádek u Rokycan)

FPr 2 Jaroslav Bárta                                         Barborka z Červeného Hrádku

IPO 1 Libuše Pucholtová                                  Aranie Anyre Lynx

16. října (Zruč)

IPO V Jaroslav Bárta                                        Barborka z Červeného Hrádku

FPr 1 Olga Jandová                                          Dorka z Červeného Hrádku

FPr 1 Helena Moulisová                                  Bony Xebor Czech

FPr 1 Štefan Horanský                                    Nelli Angel Navajo

FPr 2 Vladimíra Bártová                                  Borůvka z Červeného Hrádku

FPr 3 Eva Šnajdrová                                         Egida Jumper

FPr 3 Libuše Pucholtová                                 Aranie Anyre Lynx

10. října (Zruč)

ZZO Eva Hajšmanová                                       Cailin Sun Kesidy

10. října (Karlovy Vary)

RH-E Jaroslav Bárta                                          Barborka z Červeného Hrádku

29. srpna (Beroun)

FPr 1 Jaroslav Bárta                                         Barborka z Červeného Hrádku

FPr 1 Vladimíra Bártová                                   Borůvka z Červeného Hrádku

28. srpna (Otěšice)

IPO V Vladimíra Bártová                                   Borůvka z Červeného Hrádku

20. srpna (Brno)

ZMMP Milan Sak                                               Quernica Knížete Sternenhocha

19. srpna (Brno)

FPr 1 Milan Sak                                                  Altagracia Carboneum

15. srpna (Brno)

ZOP Milan Sak                                                   Quernica Knížete Sternenhocha

ZPU 1 Milan Sak                                                Altagracia Carboneum

31. července (Dobřany)

IPO 3 Petra Plačková                                        Tobiáš Anrebri

23. července (Dobřany)

IPO 2 Petra Plačková                                        Tobiáš Anrebri

6. července (Kryry)

FPr 1 Ivana Landovská                                       Artush Deny Dog

20. června (Železná Ruda)

ZPU 1 Jaroslav Bárta                                          Barborka z Červeného Hrádku

ZPU 2 Jaroslav Bárta                                          Afrodita z Červeného Hrádku

6. června (Rokycany)

IPO 3 Naďa Sloupová                                          Madla Anrebri

5.- 6. června (Meziříčko)

ZVV 1 Jaroslav Bárta                                          Barborka z Červeného Hrádku

ZVV 1 Vladimíra Bártová                                     Borůvka z Červeného Hrádku

30. května (Horní Bříza)

IPO 1 Naďa Sloupová                                            Tabarka Anrebri

IPO 1 Petra Plačková                                             Tobiáš Anrebri

16. května (Karlovy Vary)

ZZZ Jaroslav Bárta                                                Barborka z Červeného Hrádku

25. dubna (Zruč)

ZZO MUDr. Michal Šmíd                                        Nella Anrebri

ZZO Hana Maňasová                                             Shir Anrebri

ZZO Miroslav Holý                                                  Cita Hromadog Brunensis

ZZO Miroslav Blecha                                              Cony Foxy Queen

ZZO Radek Tomášek                                             Alfík z Černické stráně

ZM Jaroslav Bárta                                                 Barborka z Červeného Hrádku

ZVV1 Ivana Landovská                                         Artush Deny Dog

2009

17. listopadu (Horní Bříza)

IPO 2 Naďa Sloupová                                           Madla Anrebri

BH Naďa Sloupová                                               Tabarka Anrebri

15. listopadu (Karlovy Vary)

ZPU 1 Jaroslav Bárta                                           Afrodita z Červeného Hrádku

25. října (Kryry)

IPO-V Ivana Landovská                                        Artush Deny Dog

3. října (Dobřany)

IPO 3 Jindřich Fojtík                                             Agir Xebor Czech

3. října (Horní Bříza)

FPr 1 Zdeňka Štruncová                                      Created vor Radinie

13. září (Horní Bříza)

ZM Zdeňka Štruncová                                          Created vor Radinie

12. září (Beroun)

ZOP Jaroslav Bárta                                               Afrodita z Červeného Hrádku

ZPU 1 Vladimíra Bártová                                      Borůvka z Červeného Hrádku

14. srpna (Dvůr Králové nad Labem)

ZPU 2 Kateřina Němečková                                 Eru z Osgiliathu

8. srpna (Pardubice)

 RHE Jaroslav Bárta                                               Borůvka z Červeného Hrádku

3. srpna (Jevišovice)

 ZOP Ladislav Robb                                                Brian

30. července (Otěšice)

ZM Ivana Landovská                                              Artush Deny Dog

27. června (Železná Ruda)

ZOP Vlaďka Bártová                                              Borůvka z Červeného Hrádku

ZOP Jaroslav Bárta                                                Barborka z Červeného Hrádku

31. května (Zdice)

IPO 1 Naděžda Sloupová                                       Madla Anrebri

IPO 2 Petra Plačková                                             Odeta z Likonu

24. května (Zdice)

BH Eva Šnajdrová                                                    Ruby Anrebri

BH Petra Plačková                                                  Tobiáš Anrebri

17. května (Ševětín)

ZVV 1 Radek Jedlička                                            Jessika Provocativo

16. května (Starý Plzenec)

FPr 3 Kateřina Němečková                                    Eru z Osgiliathu

18. dubna (Zruč)

BH Jaroslav Bárta                                                    Borůvka z Červeného Hrádku

BH Zdeňka Štruncová                                              Created vor Radinie

BH Petra Plačková                                                    Odeta z Likonu

FPr 2 Eva Šnajdrová                                                  Egida Jumper

4. dubna (Zruč)

ZZO Robert Bošek                                                     Charm Podhráz

ZZO Jaroslav Bárta                                                   Barborka z Červeného Hrádku

ZZO Jaroslav Bárta                                                   Borůvka z Červeného Hrádku

ZZO Josef Plaček                                                      Odeta z Likonu

ZZO Petra Plačková                                                  Tobiáš Anrebri

28. března (Horní Bříza)

ZZO Zdeňka Štruncová                                              Created vor Radinie

18. ledna (Špičák)

RH-LA Jaroslav Bárta                                                Afrodita z Červeného Hrádku

2008

22. listopadu (Křimice)

ZVV 1 Jindřich Fojtík                                                  Agir Xebor Czech

17. listopadu (Dobřany)

IPO 1 Petra Plačková                                                 Odeta z Likonu

FPr 1 Eva Šnajdrová                                                   Egida Jumper

16. listopadu (Zdice)

IPO 3 Renata Machová                                              Frederica Anrebri

2. listopadu (Křimice)

IPO 2 Jindřich Fojtík                                                   Agir Xebor Czech

12. října (Zdice)

IPO 2 Renata Machová                                              Frederica Anrebri

IPO 3 Jiří Mach                                                            Francesco Anrebri

11. října (Starý Plzenec)

ZVV 1 Věra Jáchimová                                              Buket Tara Czech

10. října (Zdice)

SchH/VPG A Jiří Mach                                               Francesco Anrebri

4. října (Otěšice)

IPO 2 Michaela Šrámková                                           Allti Hébé Box

28. září (Karlovy Vary)

RH-E Jaroslav Bárta                                                     Afrodita z Červeného Hrádku

21. září (Karlovy Vary)

ZZZ Jaroslav Bárta                                                       Borůvka z Červeného Hrádku

16. srpna (Zruč)

BH Eva Šnajdrová                                                          Egida Jumper

IPO 1 Renata Machová                                                 Frederica Anrebri

IPO 2 Jiří Mach                                                               Francesco Anrebri

10. srpna (Zruč)

BH Mgr. Věra Jáchimová                                              Buket Tara Czech

IPO V Renata Machová                                                 Frederica Anrebri

IPO 1 Jiří Mach                                                               Francesco Anrebri

31. července (Nechranice)

ZZZ Jaroslav Bárta                                                         Afrodita z Červeného Hrádku

10. května (Zruč)

ZZO Kristýna Bastlová                                                     Laura

ZZO Eva Šnajdrová                                                           Egida Jumper

2007

 15. dubna (Zruč)

FPr 1 Helena Moulisová                                                    Bellis Jiskrné oko

IPO V Kateřina Němečková                                              Eru z Osgiliathu

28. dubna (Zruč)

ZVV 1 Jaroslav Pešek                                                      Tara z Křemeláku

ZZO Josef Plaček                                                              Ostra Framato

29. dubna (Zruč)

FPr 1 Kateřina Němečková                                               Eru z Osgiliathu

FPr 1 Jaroslav Bárta                                                           Afrodita z Červeného Hrádku

IPO V Michaela Šrámková                                                Allti Hébé Box

IPO 1 Daniel Fojtík                                                             Arthur Foxy Queen

13. května

FPr 1 Naděžda Sloupová                                                  Damian Anrebri (Komárov)

FPr 2 Jaroslav Bárta                                                         Afrodita z Červeného Hrádku (St. Plzenec)

30. června (Nýřany)

FPr 2 Naděžda Sloupová                                                  Damian Anrebri

1. července (Dobříš)

FPr 1 Věra Jáchimová                                                       Buket Tara Czech

FPr 2 Helena Moulisová                                                    Bellis Jiskrné oko

FPr 3 Naděžda Sloupová                                                   Damian Anrebri

3. srpna (Dvůr Králové nad Labem)

ZPU 1 Kateřina Němečková                                             Eru z Osgiliathu

25. srpna (Otěšice - Stříbrný obojek)

IPO 3 Magda Fojtíková                                                       Escobar Pešmar

IPO 3 Daniel Fojtík                                                               Ascot Tara Czech

28. září (Zruč)

FPr 1 Radka Frajtáková                                                      Akim Xebor Czech

FPr 1 Eva Šimková                                                              Filip z Vítání

FPr 1 Jindřich Fojtík                                                            Agir Xebor Czech

FPr 3 Jaroslav Bárta                                                           Afrodita z Červeného Hrádku

IPO 2 Daniel Fojtík                                                               Arthur Foxy Queen

SchH 2 Iva Fojtíková                                                           Imperio z Ringu

20. října (Praha - Justitzův memoriál)

IPO 3 Iva Fojtíková                                                               Imperio z Ringu

4. listopadu (Zruč)

FPr 2 Eva Šimková                                                                Filip z Vítání

FPr 2 Josef Plaček                                                                Ostra Framato

FPr 2 Kateřina Němečková                                                  Eru z Osgiliathu

IPO V Jiří Mach                                                                      Francesco Anrebri

IPO 1 Jindřich Fojtík                                                              Agir Xebor Czech

SchH 1 Magda Fojtíková                                                      Escobar Pešmar
FPr 1, 2 Jiří Mach                                                                  Francesco Anrebri

FPr 1, 2 Renata Machová                                                      Voodoo Hartis

ZVV 1 Renata Machová                                                         Voodoo Hartis

ZVV 1 Renata Machová                                                         Frederica Anrebri

ZVV 3 Renata Machová                                                         Doksy Bady Ron

FPr 1 Renata Machová                                                           Gwen Anrebri