Závody 2022

3. 9. 2022 Závod o pohár starosty města Stod 

Martin Váchal + Artemis MiVaHo, ZVV 1 - 1. místo

Závody 2021

   6. 11. 2021 - Zručský pohár 2021 - 15. ročník


KATEGORIE: ZZO - 14 závodníků

1. Kristýna Zajícová                                                Tazzi Heaven Devil                                                        Klabava                                  60 bodů                                      
2. Adam Šístek                                                        Dalton Awedante                                                             Zruč                                        57 
3. Renáta Veselá                                                     Bastien Paul Radinie                                                       Zruč                                        56 
4. Lenka Chmelířová                                               Alf Black Friend ze Zahradní ulice                                Zruč                                        55 

5. Veronika Hájková                                               Quickstep Faustus Moravia                                        Česká Kubice                        54 
6. Josef Dufek                                                          Bruce                                                                                 Zruč                                        52 
7-8. Jana Zikmundová                                           Debbie                                                                             Hrádek                                    49 
7-8. Tereza Šangriková                                          Tarra                                                                                 Křimice                                   49 
9. Naďa Ramadani                                                  Bony                                                                                   Zruč                                         46 
10. Pavel Hochman                                                 Alf                                                                                      Zruč                                          42 
11. Martina Daňková                                               Ciri                                                                                     Zruč                                          40 
12. Veronika Šabková                                             Aimy                                                                                  Zruč                                           36 
13. Petr Švíka                                                           Eny                                                                                    Zruč                                           34 
14. Václav Zábranský                                             Corri z Čechurova                                                            Zruč                                           31 

KATEGORIE: ZZO 1 - 6 závodníků

1. Eva Hajšmanová                                            Dirké Awedante                                                           Zruč                                    94 bodů
2. Renata Neumannová                                    Ted                                                                                 Železná Ruda                    85 
3. Zuzana Kinkorová                                          Kuci                                                                               Železná Ruda                    80 
4. Renáta Veselá                                                Tarra Ella Radinie                                                         Zruč                                    79 
5. Uldrychová Petra                                           Tiffany Svěží vítr                                                          Železná Ruda                    78 
6. Zuzana Kinkorová                                          Mája                                                                              Železná Ruda                    77 

KATEGORIE: ZM - 1 závodník

1. Kristýna Bastlová                                          Corry                                                                        Zruč                                    28 / 44 = 72 bodů

KATEGORIE: ZVV 1 + IGP 1 - 4 závodníci

1.Václav Pešek              ZVV1                            Bria z Manětínské ulice                                        Zruč                                        88 / 83  = 171 bodů

2. Renata Neumanová ZVV1                           Cammi z Kačerova dvora                                    Železná Ruda                       82 / 81 = 163 
3. Martin Trnka             IGP1                            Xia Ajaxova Uranie                                                Klabava                                 77 / 68  = 145 
4. Miroslav Šůs             ZVV1                           Eclipse                                                                    Křimice                                  odstoupil 

KATEGORIE: Všestranný obranář - 5 závodníků

1. Kristýna Bastlová                                          Corry                                                                       Zruč                                     48/50/92 = 190 bodů

2. Miroslav Šůs                                                 Eclipse                                                                  Křimice                                49/50/91 = 190 

3. Miroslav Šůs                                                 Capo                                                                     Křimice                                 47/45/92 = 184 
4. Jaroslav Klečka                                            Cony z Manětínské ulice                                   Nýřany                                  45/42/91= 178 
5. Václav Pešek                                                 Bria z Manětínské ulice                                        Zruč                                       40/42/88 = 170 

KATEGORIE: Přivolání na čas - 23 závodníků

1. Miroslav Šůs                                                    Eclipse                                                                 Křimice                                 9,83 
2. Jaroslav Klečka                                               Cony z Manětínské ulice                                  Nýřany                                   9,84 
3. Veronika Hájková                                            Quickstep Faustus Moravia                             Česká Kubice                     10,09 
4. Tereza Šangriková                                          Tarra                                                                     Křimice                                10,27 
5. Renata Neumanová                                        Cammi z Kačerova dvora                                 Železná Ruda                      11,16 
6. Naďa Ramadani                                               Bony                                                                      Zruč                                       11,20 
7-8. Renata Neumanová                                    Afra Apet Drive                                                   Železná Ruda                      11,23 
7-8. Zuzana Kinkorová                                       Kuci                                                                      Železná Ruda                      11,23 
9. Václav Pešek                                                    Bria z Manětínské ulice                                      Zruč                                       11,44 
10. Renáta Veselá                                                Bastien Paul Radinie                                           Zruč                                       11,62 
11. Kristýna Bastlová                                           Corry                                                                     Zruč                                        11,99 

12. Jana Zikmundová                                         Debbie                                                                 Hrádek                                   12,08 
13-14. Veronika Šábková                                    Aimy                                                                      Zruč                                        12,42 
13-14. Pavel Hochman                                        Alf                                                                          Zruč                                        12,42 

15. Kristýna Zajícová                                          Bubu                                                                     Klabava                                 12,45 
16. Petr Švíka                                                        Eny                                                                         Zruč                                        12,97 
17. Václav Zábranský                                           Corri                                                                       Zruč                                        13,04 

18. Petra Uldrychová                                           Cirro                                                                     Železná Ruda                        13,11 
19. Josef Dufek                                                     Bruce                                                                     Zruč                                        14,30 
20. Martina Daňková                                             Ciri                                                                         Zruč                                         19,19 

21. Gill Horálek                                                     Paddy                                                                   Železná Ruda                         21,42 
22. Zuzana Kinkorová                                         Bety                                                                       Železná Ruda                         25,66 
23. Renata Neumannová                                    Ted                                                                        Železná Ruda                         56,34  

24. 10. 2021 - MR stopařů HW klubu ČR /Defurovy Lažany/

FPr 3 - 4. místo - František Kasl + BillyRoy Awedante / HW/

28. 8. 2021 - Stodský závod o Putovní pohár starosty města Stod

ZZO - 2. místo - Eva Hajšmanová + Dirké Awedante / HW /

ZZO - 12. místo - Adam Šístek + Dalton Awedante / HW /

2020

15. ročník Zručského poháru byl zrušen.

2019

9. 11. 2019 - Zručský pohár 2019 - 14. ročník

KATEGORIE: ZZO - 6 závodníků

4. Adéla Levorová                          Diego Timo od Valinky                                    Zruč                   42 

5. Jiří Knecht                                   Caspien Awedante                                          Zruč                  41 

KATEGORIE: ZZO 1 - 6 závodníků

1. Milan Sak Picasso in Blue kníž.Sternenhocha Zruč 91 1.
5. Václav Pešek Bria z Manětínské ulice Zruč 79 3.

KATEGORIE: Nejšikovnější štěně - 10 závodníků

2. Iva Holečková Jackpot Zruč 59 6.
3. Lucie Moravcová Tonda Zruč 58 3.
4. Petra Šeflová Karen Katveri Zruč 58 4.
7.-8. Markéta Kottová Geraldina Zruč 56 10.
7.-8. Lenka Chmelířová Alf Zruč 56 2.
9. David Hrubý Démon Zruč 54 1.
10. Dušan Adamec Thor Zruč 53 9.

KATEGORIE: Přivolání na čas - 27 závodníků

2. Daniel Fojtík Antton Zruč 9:36 12.
3. Daniel Fojtík Desmond Zruč 10:72 26.
6. Adéla Levorová Diego Zruč 11:52 24.
14. Lucie Moravcová Tonda Zruč 10:85 27.
17. Markéta Kottová Geraldina Zruč 13:63 3.
18. Václav Pešek Bria Zruč 13:90 23.
21. Jiří Knecht Caspien Zruč 16:29 4.
22. Kristýna Bastlová Corry Zruč 17:49 25.
24. Petra Šeflová Karen Zruč 20:52 13.
25. Iva Holečková Jackpot Zruč 21:03 14.
26. Lenka Chmelířová Alf Zruč 34:33 16.
27. David Hrubý Démon Zruč 38:63 20. 

2018

10. 11. 2018 - Zručský pohár 2018 - 13. ročník

KATEGORIE: ZZO

1. Jaroslav Klečka                                       Cony z Manětínské ulice                                  Zruč                                        58 bodů
2. Milan Sak                                                  Cassy                                                                  Zruč                                        56 
5. Ivana Süssová                                         Charisma Seahawk                                           Zruč                                        51 
6. Laura Marešová                                      Collete Awedante                                              Zruč                                        49 
8. Pavel Písař                                               Ulla Radinie                                                        Zruč                                        48 

KATEGORIE: ZZO 1

1. Eva Hajšmanová                                     Anttara Black Awedante                                   Zruč                                         93 bodů
2. Vladimíra Bártová                                   Caprice Pro-Nika                                                Zruč                                         89 

KATEGORIE: Všestranný obranář

2. Jaroslav Klečka                                       Cony z Manětínské ulice                                   Zruč                                        197 bodů
5. Václav Pešek                                           Bria z Manětínské ulice                                     Zruč                                        165 

KATEGORIE: Přivolání na čas

2. Marešová Laura                                      Collete Awedante                                                Zruč                                         9:44 
5. Jaroslav Klečka                                       Cony z Manětínské ulice                                    Zruč                                         9:62 
8. Karel Archman                                         Arina Czech Ja-Ka                                              Zruč                                       10:06 
13. Ivana Landovská                                   Atrej od Fifinky                                                    Zruč                                       10:85 
15. Eva Hajšmanová                                   Anttara Black Awedante                                    Zruč                                       10:94 
19. Václav Pešek                                         Bria z Manětínské ulice                                     Zruč                                        12:15 
21. Vladimíra Bártová                                 Caprice Pro-Nika                                                Zruč                                        12:69 
22. Pavel Písař                                             Ulla Radinie                                                         Zruč                                        12:75 

2.9.2018 - Stříbrný obojek

IPO3 

1.místo Libuše Pucholtová + Beauty Eso Bohemia

9. - 10. 6.2018 - Horácký závod boxerů

ZVV1 

6.místo Ing.Jaroslav Bárta + Axa Pilsbox

19.5.2018 - Svatováclavský pohár

IPO3 

3.místo Libuše Pucholtová + Beauty Eso Bohemia

12.5.2018 - Lužany u Jičína

OBZ 

 1.místo - Alice Bóriková - Tracy