Zkoušky

2022

13. července (Podhradí nad Dyjí)

IFH-1 - František Kasl + BillyRoy /HW/


7. května (Zruč)

ZZO - Dominika Divišová + Artemis MiVaHo /NO/
BH-VT - Miroslav Blecha + Rassty z Daskonu  /NO/
ZZO - Lenka Chmelířová + Alf Black Friend ze Zahradní ulice /CP/

 2021

24. říjen ( Zruč )

OB-Z - Renáta Veselá + Bastien Paul Radinie / KV/

OB-Z - Eva Hajšmanová + Dirké Awedante / HW /

OB-Z - Ivana Süssová + Bustter Awedante / HW/

17. říjen ( ZKO Zruč )

ZZO - Lenka Chmelířová + Alf Black Friend ze Zahradní ulice / CP /

ZZO - Adam Šístek + Dalton Awedante / HW /

ZZO - Eva Hajšmanová + Dirké Awedante / HW /

ZZO - Václav Zábranský + Corri z Čechurova / CP /

ZZO - Martina Daňková + Ciri / bez PP /

ZZO - Kristýna Bastlová + Corry / bez PP /

17. srpen ( Spáleniště Lipno )

ZZZ/záchranářská/- Eva Hajšmanová + Dirké Awedante / HW /

24. červenec ( ZKO Dobřany )

AD -VZ - Josef Fudor + Bastien od Pavelky / BOX /

AD -VZ - Kateřina Fudorová + Cindy z Vrážské zahrady / BOX /

AD - VZ - Adam Šístek + Dalton Awedante / HW /

AD -VZ - Eva Hajšmanová + Dirké Awedante / HW /

14. červenec ( Podhradí nad Dyjí )

BH -VT - Adam Šístek + Dalton Awedante / HW /

BH -VT - Eva Hajšmanová + Dirké Awedante / HW /

IBGH 1 - Jiří Knecht + Caspien Awedante / HW /

IGP 2 - František Kasl + BillyRoy Awedante / HW /

26. červen ( ZKO Zruč )

BH -VT - Josef Fudor + Bastien od Pavelky / BOX /

BH -VT - Renáta Veselá + Bastien Paul Radinie / KV /

UPr 1 - Ivana Süssová + Charisma Seahawk / HW /

8. květen ( ZKO Horní Bříza )

FPr 3 Pavel Písař + Ulla Radinie / KV /

 2020

22. srpen ( Dobřany )

IFH-V Pavel Písař + Ulla Radinie / KV /

5. srpen ( Podhradí nad Dyjí )

UPr 1 Radovan Süss + Bustter Awedante / HW /

15. červenec ( Podhradí nad Dyjí )

BH Jiří Knecht + Caspien Awedante / HW /
IBGH 3 Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante / HW /

4. červenec ( ZKO Příbram )

STPr 1 Pavel Písař + Ulla Radinie / KV /

14. červen ( ZKO Horní Bříza )

FPr 2 Pavel Písař + Ulla Radinie / KV /

7. červen ( ZKO Zruč )

OB 2 Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante / HW /

2019

26. říjen ( ZKO Zruč )

UPr 1 Jitka Kovářová + Chelsea /bez PP/

29. září ( ZKO Zruč )

BH Petr Hyndrák + Carson Na3 /HW/
BH Markéta Kottová + Centenario Bohemia Lischin /HW/
ZVV 1 Romana Šnytrová + Cir Bubenský dvůr /DS/
IFH - V František Kasl + BillyRoy Awedante /HW/
IFH 1 Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante /HW/

10. červenec ( Podhradí nad Dyjí )

BH Laura Marešová + Collete Awedante /HW/
ZM Ivana Süssová + Charisma Seahwk /HW/
ZPS 1 Radovan Süss + Bustter Awedante /HW/
FPr 3 František Kasl + BillyRoy Awedante /HW/
IFH - V Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante /HW/

26. květen ( ZKO Zruč )

ZZO Jiří Knecht + Caspien Awedante /HW/
FPr 2 Eva Hajšmanová + BillyRoy Awedante /HW/

19. květen ( ZKO Zruč )

OB Z Jitka Kovářová + Chelsea / bez PP /

OB 1 Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante /HW/

11. květen ( ZKO Starý Plzenec )

ZM Pavel Písař + Ulla Radinie /KV/

28. duben ( ZKO Zruč )

ZZO 1 Laura Marešová + Collete Awedante /HW/
IGP 1 František Kasl + BillyRoy Awedante /HW/

5. duben ( Lužany )

OB 1 Alice Bóriková + Tracy /LC/

2018

21. říjen ( ZKO Zruč )
ZZO Ing. Miroslav Tobiáš + Elsa od Petynky
ZZO 1 Eva Hajšmanová + Anne-Berry Awedante
ZZO 1 Ivana Süssová + Charisma Seahwk
BH Jaroslav Klečka + Cony z Manětínské ulice
FPr 1 Pavel Písař + Ulla Radinie
FPr 2 Ing. Jaroslav Bárta + Axa Pilsbox

29. září ( ZKO Zruč )
ZOP Laura Marešová + Collete Awedante
ZOP Jiří Knecht + Caspien Awedante
ZPU 1 Eva Hajšmanová + Anne-Berry Awedante
ZPU 2 Ing. Jarosla
v Bárta + Axa Pilsbox

23. září ( ZKO Zruč )
ZZO Laura Marešová + Collete Awedante
BH Eva Hajšmanová + Anne-Berry Awedante
FPr 1 Radovan Süss + Bustter Awedante
FPr 1 Ing. Jaroslav Bárta + Axa Pilsbox
IPO 2 Mgr. Helena Moulisová + Cashira Xebor Czech
IPO 3 Ing. Daniel Fojtík + Antton Doruscanis

12. červenec ( Podhradí nad Dyjí )
VZ AD Ivana Süssová + Charisma Seahwk
VZ AD Radovan Süss + Bustter Awedante
VZ AD František Kasl + BillyRoy Awedante
VZ AD Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante
VZ AD Laura Marešová + Colette Awedante

11. červenec ( Podhradí nad Dyjí )
BH Ivana Süssová + Charisma Seahwk

9-10. červen ( Zahradiště )
ZVV1 Ing. Jaroslav Bárta + Axa Pilsbox

26. květen ( ZKO Dobřany )
BH
Pavel Písař + Ulla Radinie

13. květen ( ZKO Horní Bříza )
IPO2 Ing. Daniel Fojtík + Antton Doruscanis
IPO3 Libuše Pucholtová + Beauty Eso Bohemia

12. květen ( Lužany u Jičína )
OBZ Alice Bóriková +Tracy

6. květen ( Zruč )
OB 1 Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante

14. dubna ( ZKO Zruč )
ZZO Ivana Süssová + Charisma Seahwk
ZZO Eva Hajšmanová + Anne-Berry Awedante
ZZO 2 Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante
ZM Ing. Jaroslav Bárta + Axa Pilsbox
IPO 1 Mgr. Helena Moulisová + Cashira Xebor Czech

8. dubna ( ZKO Zruč )
ZZO Petr Hyndrák + Carson Na3
ZZO Pavel Písař + Ulla Radinie
FPr 1 František Kasl + BillyRoy Awedante
IPO 1 Ing. Daniel Fojtík + Antton Doruscanis